صفحه اصلی مسابقه

معرفی

شرکت رابین‌‌‌کش در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در حوزه‌ی خرید و فروش رمزارز شروع کرد. این مجموعه بیش از ۵ سال سابقه فعالیت دارد که بیش از ۳ سال آن با نام تجاری رابین‌کش (www.rabincash.com) بوده است.
در ابتدا، فعالیت این شرکت تنها محدود به خرید و فروش و تجارت رمزارز بود، اما پس از مدتی ورود به حوزه تحقیقات و توسعه‌ی تکنولوژی بلاکچین نیز در دستور کار شرکت قرار گرفت. در حال حاضر وبسایت رابین‌کش می‌تواند از تبدیل بیش از ۵۰ رمزارز پشتیبانی کند.

تیم ما

تیم رابین‌کش مجموعه‌ایست صمیمی از دانشجویان و نخبگان برترین دانشگاه‌های کشور، من‌ جمله دانشگاه شریف، دانشگاه تهران و... . ما در تیم رابین‌کش همه‌ی تلاش خودمان را کرده‌ایم تا از جوانان مستعد، مشتاق و المپیادی کمک بگیریم.

نسخه پنجم پلتفرم رابین‌کش

رابین‌کش همان‌طور که برای معامله‌گران حرفه‌ای مناسب است، با طراحی ساده، مناسب کاربرانی‌ هم هست که در حال ورود به بازار ارزهای دیجیتال هستند و آشنایی اندکی با این بازار دارند.

خرید و فروش مستقیم

رابین‌کش به گونه‌ای طراحی گردیده تا قیمت‌های ارزهای دیجیتال، منطبق بر بازارهای جهانی باشد. از سوی دیگر، خریداران و فروشندگانی که با حجم‌های نسبتاً بالا اقدام به معامله می‌نمایند، نگرانی‌ای از بابت تغییر قیمت در انجام سفارش‌های با حجم بالا نخواهند داشت.

کیف‌پول رابین‌کش

کیف‌پول رابین‌کش ضمن تأمین امنیت کاربران گرامی و نمایش ارزهای دیجیتال موجود در حساب کاربریِ آن‌ها به صورت جامع، به سهولتی مثال‌زدنی قابل استفاده است.

فروشگاه

تیم رابین‌کش در فروشگاه خود مجموعه‌ای از سخت‌افزارها و اکسسوری‌های مرتبط با کیف‌پول و ارزهای دیجیتال را نیز برای کاربران خود جمع‌آوری کرده‌است، تا این نیازِ استفاده‌کنندگان از این پلتفرم را هم پوشش دهد. این بخش به زودی راه اندازی خواهد شد.

وبلاگ

در وبلاگ رابین‌کش تلاش شده است تا ضمن به اشتراک‌گذاری آخرین اخبار مرتبط، آموزش‌های بنیادی و مورد نیاز کاربران نیز با آن‌ها به اشتراک گذاشته شود. این بخش، به زودی راه‌اندازی می شود.

بازار آزمایشی

بازار آزمایشی بخشی از وبسایت است که شما می‌توانید با پول غیرواقعی و ارزهای غیرواقعی، معامله‌کردن با سایت را تمرین کنید. حضور در این بخش منجر می‌شود تا احتمال اشتباهاتِ ناشی از آشنا نبودن با فضای وبسایت به صفر میل کند. این بخش، به زودی راه‌اندازی خواهد شد.

نیکوکاری

شرکت رابین‌کش با تامین مالی نیکوکاری‌ رابین‌کش از منابع درآمدِ به دست آمده از طریق انواع صرافی‌های خود، شما کاربران گرامی را هم به صورت نیابتی در این امر مهم و حیاتی سهیم خواهد کرد.

اپلیکیشن رابین‌کش

این اپلیکیشن که توسط برگزیدگان این حوزه و با دقت طراحی شده است، می تواند در انجام معاملات یا پیگیری وضعیت بازار به کاربران رابین‌کش‌پرو کمک کند. با اپلیکیشن رابین‌کش به سادگی به بازار و دارایی خود دسترسی خواهید داشت. این نرم‌افزار قادر است تا بر روی تمام تلفن‌های همراه، خدمات خود را با ظرافت ارائه دهد و از سوی دیگر، با توجه به نیاز شما کاربران، به سرعت به روزرسانی خواهد شد.

معرفی به دوستان

در این بخش شما می‌توانید با استفاده از کد اختصاصی خود، دوستان خود را به فضای این پلتفرم دعوت کنید. در این صورت، دوستان شما شامل تخفیف خواهند شد و شما در کارمزد تراکنش‌های آنان، با رابین‌کش شریک خواهید گشت.

پشتیبانی 24 ساعته

هنگام استفاده از خدمات پلتفرم ما، شما میتوانید از پشتیبانی فنی بیست و چهارساعته‌ی همکاران رابین‌کش بهره‌مند شوید.

کانال تلگرام قیمت‌های رابین‌کش

با پیوستن به کانال تلگرامی رابین‌کش با آدرس @rabincash در جریان قیمت‌های روزانه‌ی مهم‌ترین ارزهای دیجیتال همچنین آخرین اخبار پوشش داده شده توسط تیم رابین‌کش، قرار بگیرید.

راه‌های دیگر تماس با ما :
آدرس شرکت: خیابان ملاصدرا، پلا‌ک ۱۷۴، طبقه پنجم، واحد ۱۰
شماره‌های تماس: ۰۹۲۱۳۱۵۰۸۷۸ / ۸۸۰۵۵۸۸۲-۰۲۱
پست‌های الکترونیکی: [email protected]
[email protected]